Fotbal: Nakajima se chystá vyhrát Sporting CP 4-2

Japonský záložník Shoya Nakajima udržoval jeho formu tím, že boduje Portimonense dvakrát v 4-2 je vítězství nad Sporting CP v portugalském prvním rozdělení v neděli.

24 letová hvězda pomohla 30 brankáři minut spoluhráč Wilson Manafa před nalezením 14 sítě minut později.

(Getty) Shoya Nakajima

S útokem na Portimonense v polovině zápasu Manafa hodil krátký míč do pole Nakajima, který ho zasáhl pět metrů do levé strany pokutového území.

Sportovní střelec Fredy Montero otevřel skóre v 63 minutách první poloviny, ale Nakajima obnovil 19 o několik minut později, vystřelil rohový kop a vystřelil metr z prostoru.

Dvě minuty od konce se Sebastian Coates vrátil domů s křížem z Nani, aby udržel Sporting naživu, ale náhradník João Carlos vymazal své naděje s cílem.

Vítězství opustí Portimonense v 13º v posvátném mistrovství, se dvěma vítězstvími, kravatou a čtyřmi porážkami.

Klíč přináší Nakajimovi gól pro sezónu na čtyři. Otevřel svůj účet s dalším dvou-cíl zápas v vítězství nad 3-2 přes Vitoria v 23 v září.

Nakajima byl kontroverzní opomenutí týmu Akira Nishino pro letošní mistrovství světa v Rusku a byl uveden v první hře Japonska pod velením nového trenéra Hajime Moriyasu, který vyhrál 3 x 0 nad Kostarikou v 11 Září.

On byl jmenován k Moriyasu týmu pro Japonsko je přátelský proti Panamě v říjnu 12 a Uruguay o čtyři dny později.

zdroj: english.kyodonews.net/