Výsledky RISE World Series 2019 v Chiba (Japonsko)

Od svého vzniku je RISE - což znamená (R) Real, (I) Impact, (S) Sports, (E) Entertainment - hlavním konkurentem K-1.
Bojující společnost se sídlem v Tokiu hostila další 130 show v Japonsku a 2 v Koreji.
Tato franšíza přednostně upřednostňuje japonské bojovníky, ale podle prezidenta a generálního ředitele Takashi Ito také propaguje některé mezinárodní boje.

V pondělí (září 16 / místní svátek) organizace RISE „přistála“ v japonském Chiba s finálovou bojovou kartou RISE World Series 2019, která představovala dvě turnajová finále. v divizích 61 a 58 kg.

V hlavní večerní akci porazil neporažený bojovník kickboxu Tenshin Nasukawa japonský vyhlídku Shiro.
Poté, co vyhrál další pás, vyzval Tenshin provokativně na mistra K-1 Takeru, svého dlouholetého vyznavače.

V „co-main event“ hlavní konkurent v kategorii 61 kg, Taiju Shiratori, vyřadil v prvním kole bývalého mistra Rajadamnern Genji Umeno.

Kromě toho došlo také k souboji mezi šampiony RISE, když Toki Tamaru (držitel titulu 53 kg) čelil Masahiko Suzuki (vítěz kategorie 55 kg).

Po jeho nedávném výhru nad Taigou v RIZINU porazil brazilský Thalisson Gomes Ferreira Yoshihisu Marimoto a porazil ho jednomyslným rozhodnutím soudců.

Za zmínku také stojí účast Tenshinovy ​​dospívající sestry jménem Jiří Nasukawa, která čelila Mari Kamikariya. Riri debutoval v červnu v 2018u ve stejné síni Makuhari Messe, která také hostovala toto vydání.

V Japonsku lze událost sledovat v televizi Abema. Po celé zemi lze pořad vidět téměř výhradně na TV FITE, protože RISE zveřejňuje všechny zápasy na YouTube krátce po svém představení.

Podívejte se na výsledky závěrečného kola RISE World Series 2019, které zahrnují:

RISE Final Series 2019 Final Round
16 září 2019
Sál událostí Makuhari Messe
Chiba, Japonsko

- Konec turnaje 58Kg:
Tenshin Nasukawa porazil Shira jednomyslným rozhodnutím (30-28, 30-29, 30-28)

- Konec turnaje 61Kg:
Taiju Shiratori porazil Genji Umeno KO (vlevo rovně) v prvním kole

Masahiko Suzuki porazil Toki Tamaru jednomyslným rozhodnutím po mimořádném kole (10-9 × 3)
Kento Haraguchi porazil Chanhyeong Lee jednomyslným rozhodnutím (30-27 × 3)
Suakim porazil Nikitu Sapuna prvním knockoutem.
Thalisson Ferreira porazil Yoshihisa Marimota jednomyslným rozhodnutím (30-27, 30-28, 29-28)
BeyNoah "Black Panther" porazil Tapruwan Hadesworkout jednomyslným rozhodnutím po extra kole (10-8 × 3)
Hideki porazil Tatsuya Inaishi jednomyslným rozhodnutím (29-28 × 3)
Naoki porazil Yoshimichi Matsumoto jednomyslným rozhodnutím (29-28)