Výsledky „Legenda FC 13“: Yuan Chunbo vs Liu Lian Jie v Macau v Číně

Legend Fighting Championship propagoval svoji akci 13 v sobotu (září 14) s „kartou“ v prestižním divadle MGM v čínském Macau. Soutěž představovala souboje vedené podle pravidel Sanda a MMA a bojovala ji většina čínských bojovníků, mezi nimi i mnoho neznámých.

Na oplátku měla franšíza nové sponzory, mezi jinými OPRO a AEE - Aviation Technology.
Díky novým investorům Číňané věnovali více pozornosti straně show, s inovacemi, které upoutaly pozornost celého světa.
Například prstencové dívky byly akrobaty a místo toho, aby jednoduše kroužily v kleci se znaménky naznačujícími, jaké bude další kolo, sestoupily ze stropu a seděly na hula hoopech připojených k kabelům.

Pokud jde o samotné boje, měli jsme Yuan Chunbo, který se díky svému rozhodovacímu vítězství nad odborníkem na podání Liu Lian Jie v „hlavní akci“ dostal do kategorie 66 kg.

Pro tři epická kola, Yuan přemohl Liu s včasnými šikmými kopy a vrcholy, které zpomalily jeho soupeře dolů.
Liu však měl dobré časy. V úvodním kole byl efektivní se svými nízkými kopy a poklesy, ale Yuan zůstal soustředěný a získal jednohlasné vítězství v rozhodování.

V boji, který byl velkým finále turnaje 80 v Sandě, dominoval Yang Zhanwang kickboxer Yu Jianhong. Sanda je sport, který byl v některých zemích dříve známý jako Sanshou a také jako čínský box.
Yang Zhanwang vyhrál 4 Pánský eliminační turnaj v jedné noci v ohromujícím stylu.

Zvědavost na tento knockout turnaj byla změna pravidel ze Sandy na MMA v posledním boji.
Než začalo zahajovací kolo, oba bojovníci dychtivě udržovali boj na zemi.

Yang byl první, kdo využil pravidel MMA a vzal svého soupeře do mřížky, kde využil působivou půdu a libru.
Jak druhé kolo začalo, Yang pokračoval ovládat zemi, používat vynikající boční kontrolu zmařit a potrestat jeho oponenta.

V jednom z pozoruhodných ženatých bojů této legendy FC porazil „výměnný“ expert Chen Jie jednomyslným rozhodnutím Adrian Fok z Hongkongu.
Během těchto tří kol si dva muži vyměnili těžké údery, přičemž Chen potrestal Fok tělem úderů při stojícím boji a při zemi a libře na zemi.

Po skončení koncertu Legend Fighting Championship oznámil, že se v prosinci 28 vrátí do divadla MGM v Macau pro Legend FC 14. Podrobnosti o akci a karta boje budou oznámeny v nejbližších dnech.