Mistrovství světa bude definovat první 'Queen of Shooto' v super atomové hmotnosti

Shooto byla založena v 80 Satoru Sayama a byla první profesionální MMA show v Japonsku.
Nejstarší a nejtradičnější MMA soutěž na světě - a jednou klasifikovaná jako „Pride of the Light“ - slaví své výročí 30 několika soutěžími v tomto roce.
Nic přirozenějšího než uprostřed těchto oslav, být korunován první 'královna Shooto'.

Za tímto účelem bylo vytvořeno „Mistrovství světa žen v Shooto“, turnaj, který se bude hrát v kategorii super atomů (pro sportovce pod 50 kg v Shooto Japonsku).
Soutěž se bude hrát v turnajovém formátu se stíhači 7 z celého světa a bude zahájena od neděle, 24 listopadu. Semifinále se bude konat v lednu 2020 a finále v březnu. Zatím však bylo ohlášeno jen několik bojovníků.

Nejoblíbenějším hráčem, který vyhrál turnaj, je japonská Mina Kurobe, která v červenci udělala působivý debut na turnaji Shooto v sále Korakuen. Od března 2012, MMA pro, bojuje Kurobe v propagačních akcích, jako jsou DEEP Jewels, DEEP Impact, Road FC a RIZIN. Váš kartel MMA je z 13-5-0.

Dalším soutěžícím bude šampionka Infinity League 2019, která se bude i nadále účastnit Mistrovství světa žen v Shooto. Finále turnaje Infinity League 2019 se bude hrát také v listopadu 24. Jména jako Megumi Sugimoto, Kyu Kitano, Yuki Harada a Satomi Inose jsou připravena.

Název již potvrzený je název německé Tanja Angeler. Její bojový styl je založen na karate a pravidelně se účastní oficiálních Shooto soutěží v Evropě. Tanja má dobré výsledky proti japonským soupeřům v soutěžích jako Shooto Kings 4 a DEEP Jewels. Je držitelkou titulů Respect FC a AFSO Germany MMA šampionů. Vaše registrace MMA se skládá z 7-4-1.

Ye Ji Lee z Jižní Koreje bude dalším sportovcem, který se turnaje zúčastní. Přestože byla Ye Ji Lee poražena ve svém debutu v Shooto (v červencovém čísle), má agresivní styl boje a ona přijde s cílem pomstít Mině Kurobe na zápas. Kromě toho také přijde žízeň, aby byla korunována první „Shooto Queen“. Jeho kartel 3-6-0 v MMA byl postaven na akcích velikosti Road FC, WSOF Global a samotného Shooto.

Ostatní bojovníci budou vybráni ze soutěží, jako je „All Japan Amateur Shooto Championship“ a další, dokud turnaj nezačne.

Zůstaňte naladěni na šampionát, který začíná v listopadu a určí první mistryně světa Shooto v super atomové hmotnosti.