Podívejte se na hlavní body Rizin FF 19, které se válely v sobotu v Japonsku

Bojinská federace Rizin Fighting Federation, světový šampion v těžké váze, Jiří Procházka (25-3-1) udělal své „domácí úkoly“ tím, že porazil brazilského Fabia Maldonada (25-14) na hlavní akci Rizin FF 19, která se konala na Sobota (říjen 12) v Edion Arena v japonské Osace.

Zápas byl kombinovaný váhový zápas (100 kg) a bylo zřejmé, že Češi mohli rozrušit soupeře v nejvyšší kategorii potřásáním bývalým UFC pravou rukou. Krátce poté, co Maldonado narazil, Prochazka postavil „ocelovou ránu“ na zem kombinací tří úderů. Poté Jiří zasáhl několik kopů (žádné odpovědi), což vedlo rozhodčího k zastavení boje.

Po vítězství Prochazka prohlásil, že je připraven bojovat s jakýmkoli bojovníkem Rizin nebo Bellator ve své váhové třídě.

V hlavní události vycházející hvězda Kai Asakura (14-1) zcela ovládla bývalou stíhačku UFC Ulka Sasaki (22-8-2) svou devastující pravou rukou, po níž následovala koleno k zemi a střílel na svého stále padlého soupeře. To vše v první minutě boje.
Krátce po sledu zběsilého násilí rozhodčí boj zastavil a vysílací tým oznámil, že Sasaki nemohl pokračovat ve sporu, protože mu zlomil čelist.

Nyní by Kai Asakura měl Kyojimu Horiguchimu poskytnout odvetu. Očekává se, že duo bude bojovat znovu, tentokrát o kategorii pás, na Silvestrovské výstavě v Rizinu.

Boj o ženskou divizi, jihokorejský Seo Hee Ham (22-8), bývalý šampion Deep Jewels a Road FC, vyhrál svůj boj s Miyuu Yamamoto (5-4) poté, co Yamamoto popadl jednu z nohou. a jihokorejští odpověděli údery, které zasáhly Japonce, a přinutily rozhodčího zastavit boj v posledních sekundách druhého kola.
Po boji se Ham postavil vedle šampiona super-atomové váhy Ayaka Hamasaki. Oba se budou potýkat potřetí, až bude uveden do hry Rizinův titulní pás.

Stále mezi ženami, Rena Kubota (9-3), známá její legií fanoušků v Japonsku jednoduše jako „Rena“, trvalo jen 20 sekund, než se vrátila na cestu vítězství, odpálila Alexandru Alvare (0-4) s řadou údery.

Rizin také zahájil svou lehkou „Grand Prix“ se čtyřmi čtvrtfinálovými zápasy v této sezoně. V soutěži postupuje hlavní „pilíř“ Bellatoru Patricky Freire, stejně jako Case, Musayev a Gustavo, kteří také postoupili do semifinále.

Brazilský Patricky Freire, který čelí proslulému japonskému Tatsuya Kawajiri, potřeboval trochu přes minutu, aby vyrazil svého soupeře.
Je pravděpodobné, že Patrickyho dalším soupeřem v semifinále GP je krajan Luiz Gustavo, rodák z Curitiba, který měl v úvodním kole také gala show, která vyřadila Japonce Hiroto Uesako.

V zahajovacím boji MMA karty v noci jsme viděli porážku Shoma Shibisai (5-2) Chang Hee Kim (1-5) s cílem (Kimura) za něco přes minutu od prvního kola platného zápasu. bezplatná hmotnostní kategorie.

Celá událost byla vysílána „živě“ v placeném televizním proudu Fite TV.

Johnny Case porazil Roberta Satoshiho knockout (punč) v Rond 1, 1: 15
Patricky Freire porazil Tatsuya Kawajiri od TKO (létající koleno a údery) na Round 1, 1: 10
Luiz Gustavo porazil Hiroto Uesako TKO (lékařské přerušení) na Round 1, 3: 55
Tofiq Musayev porazil Damiena Browna TKO (údery) na Round 1, 4: 14
Keita Nakamura porazil Marcos Yoshio de Souza technickým knockoutem na Round 1, 1: 15
Shoma Shibisai porazil Chang Hee Kim pro dokončení (Kimura) na Round 1, 1: 09