Výsledky a hlavní události Pancrase 309 se konaly v neděli v Tokiu

Pancrase se v neděli (20 říjen) opět vrátil s další bojovou kartou Pancrase 309, která se odehrála na Studio Coast v Tokiu v Japonsku.
Jedna z průkopnických propagací světové MMA v moderní době (před vznikem UFC), Pancrase v současné době také spolupracuje s mistrovstvím ONE.

V hlavní akci jsme bojovali o titul s péřovou váhou, kde Bellatorův vždy vzrušující a veterán Isao Kobayashi (25-5-4) bojoval s posledním mužem, aby ho porazil, Kyle Aguon (13). -8) od Guama tentokrát s názvem „King of Pancrase“ ve hře.
Isao Kobayashi nakonec zvítězil rozděleným rozhodnutím a udržel si titul franšízové ​​peří.

V hlavní soutěži čelil japonsko-brazilský eso Alan Yoshihiro Yamaniha (16-8-4) šampionovi HEAT Takeshi Kasugai (25-7-1). Mistr tohoto boje by měl právo zpochybnit titul bantamové váhy, který v současné době drží brazilský Rafael „Morcego“ Silva, a to i přes tento boj, který je v současné době pod hlavičkou mistrovství ONE. Yamaniha nakonec zvítězila jednomyslným rozhodnutím všech tří soudců.

Když už mluvíme o Brazilcích, severovýchodní Aracaju-SE Karol Nascimento - představený japonským tiskem jako „Anne Karoline“ - (6-7), bojoval velmi dobře a vedl ji nejlépe až do poslední sekundy boje s japonskou Emiko Raikou. (9-6), ale nakonec prohrál na základě rozdělení rozhodnutí soudců.

Další brazilec na této kartě, Tatiane Fontes - známý pod přezdívkou Tati „Brutus“ - (4-1), byl nováčkem v propagaci, ale nakonec porazil svého protivníka Yoko Higashi (4-2), také rozdělením rozhodnutí a ukončením lokální atlet je čtyřbojový vítězný pruh.

Bývalý pancrase „král střední váhy“ Hiromitsu Miura (13-7) se po rezignaci na 27 měsíce vrátil do soutěže vítězstvím a vyhrál knockoutové vítězství za pouhých 68 vteřin nad kolegou veteránem Gotou Yamashita (14-9-1).

Dalším vrcholem show, chorvatským Aleksandarem Rakasem (16-7), byl v Pancrase působivý debut, když ve druhém kole skončil japonský Kenta Takagi (17-18) zabijákem lvů.

Pancrase 309 představoval „živé“ vysílání na UFC Fight Pass.
Kompletní výsledky Pancrase 309 zahrnují:

Pancrase 309
20 října 2019
Studio pobřeží
Tokio, Japonsko.

HLAVNÍ KARTA
Isao Kobayashi porazil Kyle Aguona rozděleným rozhodnutím na obranu titulu péřová váha Pancrase
Alan Yoshihiro Yamaniha jednomyslným rozhodnutím porazil Takeshi Kasugai
Tatiane Fontes porazila Yoko Higashi dílčím rozhodnutím
Emiko Raika porazila Anne Karoline rozděleným rozhodnutím
Hiromitsu Miura porazil Gota Yamashitu vyřazením v 1: First Round 08
Aleksander Rakas porazil Kenta Takagi podrobením (zabití lva) 2: 02 z druhého kola

* Text spolupracovníka Oriosvaldo Costa. | Napsáno v 21 / 10 / 2019

Brazilec během vážení, den před bojem. (Zdvořilost | Úvěry: Pancrase | Gong Kakutogi).