Podívejte se na hlavní body a výsledky AFL 21 Brasil

Fabrício Nunes foi a revelação do evento ao nocautear Roger “Totó” com esta joelhada aos 14 segundos de luta. ( Créditos | Cortesia : Júnior Magalhães | Number 1 | AFL 21 | YouTube Mundo das Lutas ).

Minulý pátek, listopad, 08, Limoeiro do Norte (krajina Ceará se nachází 209 km km od hlavního města Fortaleza) ukázala, že již obsadila svůj prostor a zaslouží si titul „Město MMA“ tím, že uspořádala první vydání. Ansgar Fighting League, propagace ze Španělska.
AFL se narodil v 2013 a propagoval svou první akci na 10 květnu 2014 v Barceloně.

Událost s názvem „AFL 21: Hlad pro vítězství“ se konala v Padre Anchieta Diecézní gymnázium, počínaje 21hs, vzrušujícími zápasy, živým davem a opravdovou sportovní show. Zdůrazněte vysokou technickou úroveň bojovníků ze zemí, jako je Argentina, Bolívie, Uruguay a samozřejmě z Brazílie.
Událost, která byla vysílána systémem Pay-Per-View TV Fit, byla tedy ve všech směrech úspěšná.

Karta 'AFL 21 Brazil' začala s Débora Oliveira (2-3-0), sportovcem z Ceará, který zahájil boj na místě, které nejvíce přitahuje veřejnost, „výměnu“. Debynha, vždy pozorný na pokyny svého pána Daniela Filho, udržoval výměnu úderů na nohou, dokud nepřesunul Priscillu „Pitty“ (neregistrovanou na webu Tapologie) na zem, kde potrestal svého protivníka „Zemí a Libra“. Deborah nakonec vyřadila atletem trénovaným Amarilson Pinheiro v 04 minutách a 51 sekundách z 1 ° kola, a tak získala další vítězství pro svůj tým, X Fight.

V jednom dalším ženském boji noci, Maria Silva, sportovec trénovaný mistrem Marcos Batista - také trenér Invicta FC bojovník Viviane Sucuri - ukázal, proč zůstává ve své kariéře MMA neporažená (5-0). Zástupce týmu Dragon Kombat, známý pod přezdívkou „Černá vdova“, porazil argentinskou atletku Danielu Jofre (debutantka MMA, ale mistryně Kickboxingu ve své provincii), také Ground and Pound TKO v 03 minutách a 07 sekund od 1 ° kola. „Černá vdova“ přidala na seznam promo akcí, o které se ucházela, další prominentní událost, včetně promo akcí velikosti NFC a Future FC.

Začínaje velkou nocí chlapců z mistra Kombatu (tým vedený mistrem Geanem Valeem) dostal talentovaný Fabrício Nunes knockout noci vyražením jednoho kolena na svého soupeře Rogera „Totó“ (bez registrace na webu Tapologie) a ukončení boje s pouhými 14 sekundami 1 ° kola. Fabrício tak vylepšil svůj rekord pro 3-0, zbývající neporažený.

Další neporažený atlet a odhalení místního MMA, Alexander Mikael - také z týmu Master Kombat - projevil veškerý svůj talent a všestrannost dokončením Wallisona Skulliry (debutant v MMA) se zabitím lva v 01 minutě a 31 vteřin 2 ° což byl jeden z nejlepších bojů v programování. Alexander nyní ukazuje na záznam 4-0.

Známá po celém světě po účasti v „Dana White's Tuesday Night Contender Series-DWTNCS“, známé také jako „DW Contender Series“, nebo pokud dáváte přednost pouze Contender Series-Brazil, Mabelly Lima (8-1-0) ukázala, že je opravdu zpět způsob vítězství. Žák Gean do Vale porazil argentinskou šampionku Kickboxing Mariana Jofre (0-3-0 v MMA) zemním a úderovým knockoutem v 02 minutách a 52 sekundách kola 1 °.

Místní idol Lucas Aguiar (6-3-0) ukázal, proč je dnes jedním z nejlepších sportovců MMA ve své váhové třídě. V tomto „AFL 21 Brasil“ předvedl atlet Mistr Kombat svoji techniku ​​jako Ceará mistr Muay Thai a využil veškerou svou kondici k poražení argentinského Ezequiela Beniteze (3-2-0) jednomyslným rozhodnutím rozhodčích poté, co tři kola toho, co bylo považováno za nejlepší boj noci.

Na závěr velké noci zlatým klíčem porazil další místní idol Jhonny Carlos Guimarães, známý pod přezdívkou „dřevorubec“, tvrdou bolivijskou Luciano Lunu „Hand of Stone“ (3-1-0) s podáním sytiče 04 minut a 49 sekund z kola 1 °.
Se záznamem 9-5-0 a sportováním titulů jihoamerického šampiona a evropského MMA mistra, Jhonny již prokázal dostatečnou technickou úroveň pro boj o propagaci velikosti RIZIN, ONE, Bellator a dokonce UFC.

Podívejte se na výsledky „AFL 21 Brasil“, které zahrnují:

AFL 21 Brazílie
08 listopadu 2019
Padre Anchieta diecézní školní gymnázium
Lemon Tree-CE, Brazílie.

Deborah Oliveira porazila Priscillu „Pitty“ v 04 minutách a 51 sekundách z 1 ° Round od TKO na 'Ground and Pound'. Hlavní rozhodčí: Rodrigo Silva.

Danilo Square porazil Andersona Santose v 3 minutách a 01 sekundách kola 1 ° dokončením v Leg Key. Hlavní rozhodčí: João Mendes.

Fabrício Nunes porazil Rogera „Totó“ v 14 sekundách 1 ° Round knockout s kolenem. Hlavní rozhodčí: Jackson Machado.

„Černá vdova“ porazila Danielu Jofre v 03 minutách a 07 sekundách 1 ° Round od TKO v 'Ground and Pound'. Hlavní rozhodčí: Rodrigo Silva.

Márcio Valério porazil José „El Titan“ v 02 minutách a 33 sekundách 1 ° Round tím, že skončil v trojúhelníku nohou. Hlavní rozhodčí: João Mendes.

Alexander Mikael porazil Wallison Skull v minutě 01 a 31 vteřiny kola 2 ° pro podání s vrahem lvů. Hlavní rozhodčí: Jackson Machado.

Mabelly Lima porazila Marianu Jofre v 02 minutách a 52 sekundách 1 ° Round od TKO v 'Ground and Pound'. Hlavní rozhodčí: Rodrigo Silva.

Lucas Aguiar porazil Ezequiela Beniteze na konci kola 3 ° jednomyslným rozhodnutím. Hlavní rozhodčí: João Mendes.

„Dřevorubec“ Jhonny Carlos porazil Luciana Lunu „Hand of Stone“ v 04 minutách a 49 vteřin 1 ° Round pro podání v sytiči. Hlavní rozhodčí: Jackson Machado.