Brazilec se stal novým mistrem světa Muay Thai v JEDNOM šampionátu: „Nové plemeno“

Okamžik vysvěcení Ceará's Allycia Hellen Rodrigues v Bangkoku v Thajsku. (Kredity | Zdvořilost: (C) ONE Championship | Zveřejnění).

Mistrovství ONE ukončilo měsíc srpen další akcí, která se konala v Bangkoku, hlavním městě Thajska. Edice s názvem ONE: „A New Breed“ se konala v pátek - 28. srpna - a noc byla pro Brazílii naprostým štěstím, protože naše země má nyní nového mistra světa.
Poté, co dominovala ve třech kolech, Allycia Hellen Rodrigues - z Ceará ve městě Caucaia - sesadila thajskou hvězdu Stamp Fairtex a stala se novým šampiónem atomové hmotnosti (do 52 kg) ONE Championship Muay Thai.

Brazilka, která má na kontě 30 vítězství a pět proher, byla nejmocnější bojovnicí noci a její agresivní používání „zubů“, její skvělé přímé údery a lokty stačily na to, aby zapůsobila na soudce a dala jí opasek. s vítězstvím většinovým rozhodnutím.

Výsledkem byl pro Stamp Fairtex obrovský šok, protože za šest měsíců ztratila svůj druhý světový titul. Poté, co v únoru ztratila svůj kickboxový pás v kategorii atomových hmotností pro Janet Todd, nyní ztratila titul Muay Thai pro atomovou váhu na Allycii Rodrigues.

Nebyla to však pro Stampa všechno špatné zprávy, v neposlední řadě proto, že jeho MMA kariéra stále postupuje. Udržuje si rekord 5: 0 jako bojovnice MMA a je široce ohlašována jako budoucí vyzyvatelka JEDNÉHO šampiona MMA při hmotnosti atomu Angele Lee.

Pokud jde o Allyciu Rodrigues, je pravděpodobné, že v budoucnu bude bojovat se jmény jako Janet Todd (vítězka Glory, která podepsala smlouvu s ONE), Wondergirl Fairtex, Anne Line Hogstad a Alma Juniku, stejně jako samozřejmě odvetu se Stampem Fairtex.

Na JEDNÉ společné události: „Nové plemeno“, Kulabdam Sor. Jor. Piek Uthai čelil Rodlekovi PK. Saenchai Muaythaigymovi v dlouho očekávaném finále turnaje ONE Championship Muay Thai v bantamové váze. Série se odehrála během několika posledních „karet“ a vítěz by měl právo čelit šampionovi Nong-O Gaiyanghadao o titul.
Rodlek PK Saenchaimuaythaigym (5-1) porazil jednomyslným rozhodnutím Kulabdama Sor.Jor.Piek-U-Thai (2-2-0).

V jednom z trendových nočních střetů MMA zvýšila Denice Zamboanga svůj rekord na 8: 0 vítězstvím v prvním kole nad Watsyapinya Kaewkhong (0: 1).

Jeho starší bratr Drex Zamboanga (9-5-0), veterán z Shooto a URCC, zahájil svou kariéru v JEDNU tlumivým vítězstvím nad Detchadinem Sorsirisuphathinem (8-6-0) v posledních sekundách druhého kola.

Noc začala dalším klasickým „útočníkem“ x „grapplerem“ - souboji, které mají fanoušci MMA rádi od začátku sportu - tím, že Yodkaikaew Fairtex (6-2-1) porazil Alexe Schilda (5-4-0) technickým knockoutem ve třetím kole.

JEDEN: „Nové plemeno“
28 srpna 2020
Impact Arena
Bangkok, Thajsko

Muay Thai: Allycia Hellen Rodrigues porazila Stamp Fairtex rozhodnutím většiny (World Muay Thai Atom Weight Championship)
Muay Thai: Rodlek PK. Saenchai Muaythaigym porazil Kulabdam Sor. Jor. Piek Uthai jednomyslným rozhodnutím (Konec turnaje Muay Thai Cock Weight Tournament)
MMA (hmotnost atomu): Denice Zamboanga porazila Watsapinya Kaewkhong prostřednictvím podání (Keylock) v 1:28 prvního kola
Muay Thai (slaměná váha): Wondergirl Fairtex porazila KC Carlos technickým knockoutem v 1:06 druhého kola
MMA (muší váha): Drex Zamboanga porazil Detchadina Sornsirisuphathina podáním (zadní nahý sytič) ve 4:58 druhého kola
Muay Thai (muší váha): Sok Thy porazil Ding Huanga knockoutem v 2:52 prvního kola

MMA (mušá váha): Yodkaikaew „Y2K“ Fairtex porazil Alexe Schilda technickým knockoutem v 1:21 třetího kola

* Text spolupracovníka Oriosvaldo Costa. | Napsáno v 29 / 08 / 2020

Allycia Rodrigues porazila Stamp Fairtex, aby se stala novým mistrem světa v Muay Thai v kategorii atomové váhy ONE Championship. (Kredity | Zdvořilost: (C) ONE Championship | Zveřejnění).